Volikogu ja juhatuse liikmed

Service description

Price

Tiina Hallimäe Kesk põik, Kesk, Idapõllu tee

55 696 270 /

t.hallimae@gmail.com

Aune Sander Randvere küla: Tammekivi, Tammenurme, Suurekivi, Kiviranna, Krati, Vaablase, Laanepüü, Taru, Põldvuti tee.

55 506 945 /

aune.sander1@gmail.com

Harri Aljas Kelvingi küla

53 000 299 /

harrialjas@gmail.com

Toivo Tikerpuu Pringi küla: Rohuneeme tee 85, Heina, Jalaka, Metsa, Tamme, Kastani, Rannapiiri, Rannametsa tee

Marianna Pappel Laiaküla, Äigrumäe küla

52 97 539 /

mariannapappel@hot.ee

Maria Süld Volikogu aseesimees Rohuneeme küla

51 68 556 /

maresyld@hotmail.com

Sirje Vilinurm Pärnamäe küla

Luule Madise Randvere küla: Randvere tee 203, Teekalda, Kibuvitsa, Toome, Kirikaia tee, Madikse talu

52 98 005 /

arvo.kundla@hot.ee

Evi Märtin Kaluri tee 2,4,6,8,18

Ene Valkna Püünsi küla: Rohuneeme tee 74, 78, 78A, 80, 91A, Järve, Taimela, Hundinuia, Vesiroosi, Vanapere tee, pk. 815

52 13 182 /

ene@pyynsi.edu.ee

Eve-Helve Sune Randvere küla: Hoburaua, Keiu, Kooliaia, Niinepuu, Kurakannuse tee, Randvere tee 133, Tallinn - Liilia tee42 ja 44

55 601 225 /

eve-helve@online.ee

Astrid Kask Leppneeme küla

56 227 296 /

Enn Teimann
Püünsi küla: Karikakra, Piiri, Rukkilille, Leevikese, Lõokese, Rukkiräägu, Meremärgi tee, Rohuneeme tee 100

Eevi Allese Roosi tee 4 ja 8

53 818 077 /

eevi.allese@mail.ee

Malle Kauna Metsakasti küla

55 17 278 /

malle.kauna@gmail.com

Laine Kiviorg Randvere küla: Käokinga, Kurekella, Nurmenuku, Ellerheina, Aiaotsa, Veeringu tee ja Muuga küla

50 33 309 /

laikiv@gmail.com

Rein Kriis
Roosi tee 2 ja 10

51 36 752 /

rein.kriis@gmail.com

Arvo Kundla Randvere küla: Silva põik, Silva kesktee, Silva tee, Randvere tee 56

50 59 128 /

arvo.kundla@hot.ee

Peep Sune Tammneeme küla

55 602 599 /

peep24@hot.ee

Helgi Lehtpuu Mereranna tee 4 ja 6

56 969 988 /

helgileht@hot.ee

Anu Rungi Heldri põik, Heldri, Kolhoosi tee, Mereranna tee 10

55 594 035 /

rungi.anu@gmail.com

Helvi Lutter Mereranna tee 2 ja 2a, Randvere tee 13, 15, 17

Malle Kaarlep Karulaugu tee

50 42 853 /

mallejaviki@hot.ee

Inge Mererand Pringi küla: Rannavälja tee, Rannavälja põik

Enn Elmet Murumets Tammepõllu tee

55 22 891 /

ennelmet@gmail.com

Reet Värk Pihlaka ja Lumemarja tee,Vardi, Hundi, Tellissaare, Nurme põik

53 322 409 /

reetvark@gmail.com

Anne Talvari Väike-Sepa, Suur-Sepa, Nelgi tee

53 416 282 /

atalvari@gmail.com

Nadežda Radvilavicius Pargi põik, Pargi, Mõisa tee, Alpikanni, Krüsanteemi tee, Väike-Kaare tee 13, Kesk-Kaare tee 4 ja 28, Suur-Kaare tee 8

51 02 420 /

radvilavicius@hot.ee

Helgi Sard Miiduranna küla

51 21 673 /

helsard@gmail.com

Tormi Teras Lubja küla

56 671 475 /

terastormi@hot.ee

Sirje Teimann Püünsi küla: Püünsi, Pääsukese, Merikotka, Tormilinnu, Koskla, Linavästriku, Kajaka, Aasa, Niidu tee

52 51 035 /

teimanns@hotmail.com

Tiiu Sepp Aiandi tee

53 956 262 /

tiiu202@mail.ee

Rein Valkna Õilme, Lille Küti, Rohuneeme tee

50 87 402 /

rein.valkna@gmail.com

Anne Vahemäe Daalia tee, Begoonia, Pojengi, Tulbiaia, Vehema, Priimula, Gerbera, Tulika, Jasmiini tee

Mare Voore Heki tee

56 604 244 /

vooremare@gmail.com

Kaarel Märtin Volikogu esimees

Ruslan Dontsov
VPÜ kroonika fotodes

Ruth Teras
Klubide ja ringide tegevuse koordineerimine, vabaajaveetmise ürituste korraldamine, tervisesport

56 475 642 /

terasruth@hot.ee

Aime Krupkin
VPÜ toa perenaine, VPÜ liikmete arvestuse ja liikmemaksude kogumise organiseerimine (koostöös Anne Tungaliga), koostöö Volikogu piirkondade tugiisikutega

Helle Mölder
Raamatupidamine, teavitustegevus

Anne Tungal
Juhatuse esimehe asetäitja,
arvutialane abi, protokollimine, VPÜ liikmete andmebaasi korrashoid

55 07 709 /

tungalanne@gmail.com

Aime Salmistu
Vabaajaveetmise-, kultuuri- ja seltsielu korraldamine

Raimo Tann
Juhatuse esimees

51 72 941 /

raimo@paenurme.ee