Volikogu ja juhatuse liikmed

Service description

Price

Maimo Viik Kesk põik, Kesk, Idapõllu tee

51 976360 /

Tiina Hallimäe Kesk põik, Kesk, Idapõllu tee

55 696270 /

t.hallimae@gmail.com

Sirje Viilbaum Nurme põik, Hundi, Vardi, Õilme, Melba, Tellissaare, Küti tee, Lille tee, Rohuneeme tee 31-4

51 84751 /

sirjevil@hot.ee

Silvi Kübard Randvere küla: Tammekivi, Tammenurme, Suurekivi, Kiviranna, Krati, Vaablase, Laanepüü, Taru, Põldvuti tee.

55 560644 /

Ruslan Dontsov Rohuneeme tee 19 ja 32-2, Vahtra tee, Salu, Sõstra, Kuuse, Toominga, Lepa tee, Mereranna tee 23,

Niina Aule Pringi küla: Rohuneeme tee 85, Heina, Jalaka, Metsa, Tamme, Kastani, Rannapiiri, Rannametsa tee

50 70369 /

jaule@hot.ee

Marianna Pappel Laiaküla, Äigrumäe küla

Maria Süld Rohuneeme küla

Sirje Vilinurm Pärnamäe küla

Luule Madise Randvere küla: Randvere tee 203, Teekalda, Kibuvitsa, Toome, Kirikaia tee, Madikse talu

52 98005 /

arvo.kundla@hot.ee

Kaarel Märtin Kaluri tee 2,4,6,8,18

Evi Märtin Kaluri tee 2,4,6,8,18

Ene Valkna Püünsi küla: Rohuneeme tee 74, 78, 78A, 80, 91A, Järve, Taimela, Hundinuia, Vesiroosi, Vanapere tee, pk. 815

52 13182 /

ene@pyynsi.edu.ee

Elina-Lehta Kaasik Randvere küla: Hoburaua, Keiu, Kooliaia, Niinepuu, Kurakannuse tee, Randvere tee 133, Tallinn - Liilia tee42 ja 44

Anne Mik Leppneeme küla

56 696342 /

annemik47@gmail.com

Enn Teimann
Volikogu esimees
Püünsi küla: Karikakra, Piiri, Rukkilille, Leevikese, Lõokese, Rukkiräägu, Meremärgi tee, Rohuneeme tee 100

Eevi Allese Roosi tee 4 ja 8

53 818 077 /

eevi.allese@mail.ee

Malle Kauna Metsakasti küla

Laine Kiviorg Randvere küla: Käokinga, Kurekella, Nurmenuku, Ellerheina, Aiaotsa, Veeringu tee ja Muuga küla

50 33309 /

laikiv@gmail.com

Rein Kriis
Volikogu aseesimees
Roosi tee 2 ja 10

Arvo Kundla Randvere küla: Silva põik, Silva kesktee, Silva tee, Randvere tee 56

50 59128 /

arvo.kundla@hot.ee

Reet Kurg Tammneeme küla

56 635178 /

Helgi Lehtpuu Mereranna tee 4 ja 6

56 969988 /

helgileht@hot.ee

Mari Leosk Heldri põik, Heldri, Kolhoosi tee, Mereranna tee 10

53 327706 /

mari@leosk.ee

Helvi Lutter Mereranna tee 2 ja 2a

Malle Kaarlep Karulaugu tee

50 42853 /

mallejaviki@hot.ee

Inge Mererand Pringi küla: Rannavälja tee, Rannavälja põik

Enn Elmet Murumets Tammepõllu tee

55 22891 /

ennelmet@gmail.com

Malle Ojari Pärnamäe küla

51 32452 /

Tiia Ormus Randvere tee 13, 15, 17

56 918090 /

tiia.ormus@gmail.com

Koidu Perling Pringi küla: Rohuneeme tee 48, Rannaniidu, Metsaveere, Kasteheina, Sirge, Tuulepesa, Kimsi tee

Anne Peterson Väike-Sepa, Suur-Sepa, Nelgi tee

56 477157 /

mamma.anne@gmail.com

Nadežda Radvilavicius Pargi põik, Pargi, Mõisa tee, Alpikanni, Krüsanteemi tee, Väike-Kaare tee 13, Kesk-Kaare tee 4 ja 28, Suur-Kaare tee 8

Helgi Sard Miiduranna küla

51 21673 /

helsard@gmail.com

Merle Tann Lubja küla

56 44088 /

merletann@gmail.com

Sirje Teimann Püünsi küla: Püünsi, Pääsukese, Merikotka, Tormilinnu, Koskla, Linavästriku, Kajaka, Aasa, Niidu tee

Õie Tutt Aiandi tee

53 735116 /

oietutt@hotmail.com

Liidia Urm Kelvingi küla

56 955877 /

kristjanurm@hot.ee

Anne Vahemäe Daalia tee, Begoonia, Pojengi, Tulbiaia, Vehema, Priimula, Gerbera, Tulika, Jasmiini tee

Mare Voore Heki tee

56 604244 /

vooremare@gmail.com

Reet Värk Pihlaka ja Lumemarja tee

53 322409 /

reetvark@hot.ee

Enn Teimann
Volikogu esimees
Püünsi küla: Karikakra, Piiri, Rukkilille, Leevikese, Lõokese, Rukkiräägu, Meremärgi tee, Rohuneeme tee 100

Ruth Teras
klubide ja ringide tegevuse koordineerimine, vabaajaveetmise ürituste korraldamine, tervisesport

564 75642 /

terasruth@hot.ee

Juho-Enn Aule
juriidilise nõustamise ning koolitustegevuse korraldamine

51 19994 /

jaule@hot.ee

Aime Krupkin
VPÜ toa perenaine, VPÜ liikmete arvestuse ja liikmemaksude kogumise organiseerimine (koostöös Merle Tanniga), koostöö Volikogu piirkondade tugiisikutega

Raimo Tann
Juhatuse nõunik

51 72941 /

raimo@paenurme.ee

Helle Mölder
raamatupidamine, protokollimine, teavitustegevus

Aime Salmistu
Juhatuse esimehe asetäitja, vabaajaveetmise-, kultuuri- ja seltsielu korraldamine

Arnold Kimber
Juhatuse esimees
üldjuhtimine
Vardi tee 6, 74001 Haabneeme